13. kolo – zápas s Lihou A

Při příjezdu nás přivítal krásně zařízený areál. Mají to tam pěkný kluci. Točené pivko, posezení pod střechou s výčepem, grily, hřiště, parkoviště, to je hned jasný, že se tam podávají kvalitní nohejbalový výkony. Sice mě mrzí, že kluci odejdou do kraje, ale jak to vypadá, budeme tam za nějakou dobu zase jezdit na zápasy s béčkem, kterému letos asi unikne postup z nižší soutěže pouze díky horšímu vzájemnému zápasu s Osnicí B. Přijeli jsme bez Libora Součka a Tomáše Katze. První zápas trojic jsme prohráli 10:5 a 10:7. Soupeř hned získal druhý bod v prvních dvojicích ve třech setech. Druhá naše dvojice prohrála první set 10:9 a druhý 10:7. A tak jsme prohrávali rychle tři nula a zápas byl rozhodnutý. Korigovat výsledek se nám podařilo hned ve vložené trojici vítězstvím 10:8 a 10: 4. Ovšem to byl náš poslední bod. I když v následné odvetné dvojici po prvním vyhraném setu 10:5 to mohlo vypadat ještě na zdramatizování zápasu. Ale soupeř vyhrál další dva sety a bylo to 4:1. Pak už z naší strany nic nevypadlo. Poslední dvojice prohrála 10:8 a 10:7.  Na konci zápasu exceloval Míra Stupka a my se uchýlili k nesmyslné hře na dva smečaře bez systému. To vedlo k porážce 10:7 a 10: 5. Pro soupeře byl dnešní zápas spíš dobrým tréninkem, no a pro nás taky. A jelikož dnes padly i Roztoky, je jasné že letos skončíme na konečném druhém místě právě za Lihou a před Roztoky. Letos byla Liha suverénní a jasně si zaslouží celkové vítězství. Nebýt tam autem, tak tam sedíme do večera. Příští sobotu k nám přijede Libeň a jelikož je už o všem rozhodnuto, tak to bude utkání ve velmi pohodové atmosféře s následným posezením u pivka jako vloni. Ale doufám, že letos vyhrajeme my.