6. kolo – zápas s Vestcem

Poslední kolo základní skupiny jsme zakončili odvetným zápasem ve Vestci. Naše první trojka vyhrála 10:5 a 10:4. Hned na to Milan s Martinem vyhráli svojí dvojku 10:8 a 10:6. Zápas směroval pro nás tedy dobrým směrem. Když Robert s Liborem vyhráli také svojí dvojku 10:8 a 10:8, následující vloženka trojic mohla již zápas rozhodnout. Robert s Jakubem a Liborem ovšem v prvním setu narazili. A prohráli první set 10:6. Ovšem v druhém a třetím setu si již s útokem Václava st. poradili a ziskem dalších dvou setů 10:5 a 10:6 „ukončili“ utkání.  Jak se nakonec ukázalo, byl to jediný set, který soupeř dnes dokázal vyhrát. I přesto, že v dalších třech zápasech, vždy jeden set dospěl do stavu 9:9. Nejdříve do odvetných dvojek nastoupil místo Libora Jarda a spolu s Robertem vyhráli první set 8:10, když soupeř udělal na začátku hry mnoho svých chyb a daroval nám náskok, který už nedovedl stáhnout. V druhém setu naši kluci ve střední části setu odskočili soupeři až na 9:5. Soupeř to ale nezabalil a dokázal stáhnout až na 9:9. Nám poslední balón vyšel a po dobrém příjmu byl útok dobře připravený. Robert mohl nekompromisně zakončit nechytatelnou smečí do strany, tedy ven z kurtu. V posledních dvojicích šel pro změnu hned první set do 9. Druhý set byl již jednoznačný 10:4. I naše poslední složená trojka vyhrála těsným výsledkem 10:9 a 10:8. Nakonec tedy výsledek pro soupeře až moc krutý.

Příští týden hrajeme již nadstavbovou část. Doma přivítáme Mníšek A. dalším naším soupeřem bude pro nás Libeň B.