7. kolo – zápas s Libní

Sedmé kolo uzavíralo první polovinu soutěže. Jediný s kým jsme ještě nehráli, byla Libeň. S Libní jsme měli před zápasem stejně bodů a dělili jsme se v tabulce o 3 – 4 místo. V prvním zápase trojic se soupeř rozjížděl pomalu. I když získal první míč v úvodním setu, vyhráli jsme první set 10:3. Ve druhém setu byl soupeř do poloviny setu vždy o balón napřed, ale nakonec i druhý set skončil vítězně 10:6 pro nás, tedy bez dramatické koncovky. Do prvních dvojic nastoupili hned z trojek rozehraný Robert s Martinem. V prvním setu jsme vyhráli 10:7. Na začátku druhého setu došlo ke zranění hráče soupeře. Zdeňka Paška musel pro zbytek dne nahradit Láďa Hajdů. Ten spolu s Vildou vyhráli druhý set 10:6 a zápas se rozhodoval ve třetím setu, ve kterém jasně naši kluci uhráli druhý bod zápasu díky vítězství 10:3. Ve druhých dvojicích Milan s Liborem v prvním setu soupeřovu dvojici Leoše s Danem stále dotahovali. A to až do stavu 9:9, poté chytli útok soupeře, ale také jsme nezakončili. Až po našem druhém útoku, který byl také chycen, Libeň první set zakončila vítězným bodem. V druhém setu Libeň už drama nedovolila, 10:7 a stáhla výsledek zápasu na 2:1. Psychicky posílena šla do vložených trojic vítězná dvojka soupeře posílena o Vildu a cítila šanci na srovnání zápasu. Naše prohraná dvojice Milan s Liborem byla doplněna o Martina a zápas mohl začít. V tomto zápase exceloval Martin a zničil soupeře ve dvou setech 10:4 a 10:3. Soupeř v této trojici točil pozice hráčů jak mohl, ale k žádnému zlepšení to nevedlo. Důležitý bod na 3:1 tedy pro nás získal Martin. Tato prohra soupeře hodně nalomila, a v následném zápase bodovat už musel. Do třetího zápasu za sebou šli za nás opět Libor s Milanem a tentokrát oproti svému prvnímu zápasu předvedli hru o 100% lepší a získali hned rozhodující čtvrtý bod, vítězstvím na dva sety 10:9 a 10:4. Poté Martin s Robertem přidali pátý bod v posledních dvojicích naprosto stejným výsledkem. A šestý bod navrch jsme získali v posledních trojicích rovněž ve dvou setech 10:5 a 10:6. Pro tentokrát jsme tedy odjížděli s Libně s příjemnou výhrou 6:1.