8. kolo – zápas s Mníškem A

Zápas jsme nezačali dobře a prohráli jsme první trojku ve třech setech 8:10, 10:7 a 8:10. V první dvojce Libor s Milanem vyhráli první set nejtěsnějším rozdílem 10:9. Druhý set nebyl již tak dramatický a vítězstvím 10:6 jsme srovnali stav zápasu. Naše druhá dvojice Martin s Robertem přidali další bod na naší stranu. Opět jsme vyhráli první set těsně 10:9, ale tentokrát dvojka soupeře ve druhém setu vyhrála 10:7. Zápas se tedy rozhodoval ve třetím setu, který naši kluci vyhráli jednoznačně 10:3. Ve vložené trojce získal Martin Přívora s Liborem a Milanem třetí bod po vítězství ve dvou setech 10:7 a 10:4. V následné první odvetné dvojici soupeř snížil na 3:2. V druhém setu došlo ke zranění Milana a ze zápasu musel odstoupit. Milana nahradil Jarda. Rozhodující čtvrtý bod získala dvojka Martin s Robertem po výhře 10:4 a 10:7. Soupeř poslední trojicí proti Martinovi, Liborovi a Robertovi Fišerovi zkorigoval stav zápasu na konečný výsledek 4:3 pro nás. Na jedné straně radost z vítězství, ale na druhé straně nepříjemnost v podání svalového zranění Milana a nedobrá hra první trojice.