Hřebena turnaj trojic 2017

Letos se hrál již 19. ročník nohejbalového turnaje Hřebena. Konal se v sobotu 19.8.2017. Celkem se zúčastnilo turnaje deset týmů rozlosovaných do dvou skupin. Od nás se zúčastnili Ondra Katz, Libor Souček a Milan Souček, tradičně pod názvem H2SO4. Skupinu B kluci vyhráli, když jeden zápas remizovali a ostatní vyhráli. Takto postoupili do čtvrtfinále z prvního místa. Naše další trojice s názvem Úsvit, kde hrál Robert Neumann, Jakub Fotr a alternující Martin Cihelka místo zraněného Honzy Vlasáka, hrála ve skupině A. Úsvit vyhrál všechny čtyři zápasy ve skupině a postoupil také do dalších bojů. Čtvrtfinálové zápasy byly lehkou záležitostí jak pro Úsvit, který si poradil s týmem Silver Fox, tak i pro H2SO4, ti zase neměli moc práce s týmem Bránický tank. V semifinále Úsvit vyřadil domácí Hřebena a H2SO4 porazil tým Minotauři. Nastalo tedy finále Úsvit – H2SO4. V prvním setu byl vyrovnaný boj až do konce, kde se štěstí nakonec přiklonilo na stranu Úsvitu (10:9). Druhý set již Úsvit ovládl a opanoval tak letošní ročník turnaje Hřebena.