První informace k soutěžnímu ročníku 2017

První informací je radostná zpráva, že naše řady rozšířil nový hráč Martin Přívora, který ukončil své působení na Pankráci a další svojí nohejbalovou štaci spojil s naším týmem. Je to zkušený technický hráč s uplatněním na všech pozicích. Martin bude pro nás velkou posilou, zejména do hry dvojic.

 

Do okresního přeboru nastoupí 7 – 8 týmů. Vracíme se k systému každý s každým, dvoukolově. Letos naší soutěž doplní borci z Lihy A, kteří vloni těsně vyhráli okresní soutěž před Roztoky. Naopak Nová Ves nás opustí a tuto sezónu si zkusí krajskou středočeskou soutěž. Toto uvolněné místo by měli nahradit Roztoky, to nám potvrdí nebo vyvrátí v pátek 17.3., kdy budeme znát konečné rozhodnutí Roztok. Sestoupila Libeň A, ale pravděpodobně letos zůstane Libeň již pouze u jednoho týmu a tudíž nemá kdo sestoupit a okresní soutěž nebude o Libeň A doplněna.

Soutěž začneme, když nám to počasí dovolí, 14.4. nebo 15.4. Letos totiž hned na první kolo vychází nový velikonoční svátek Velký pátek, proto na schůzce před soutěží hned budeme řešit, jestli první kolo odehrajeme v pátek, nebo každý jinak dle dohody v pátek 14.4. nebo tradičně v sobotu, tedy 15.4.     

Konečné rozlosování obou soutěží by mělo být k dispozici tuto neděli 19.3. Schůze před soutěží k podání přihlášek, soupisek a zaplacení startovného se bude konat buď v sobotu 25.3. nebo 1.4.

Musíme se již zamyslet nad naplánováním brigády na hřišti! 

Martin

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.