2005 – 5. místo

V pořadí nejlepších hráčů celé soutěže se letos na 7. místě umístil Martin Páv a Milan Souček na 11. místě.

V roce 2005 startoval náš oddíl opět ve vyšší třídě okresního přeboru Praha – západ za účasti 6-ti mužstev. V mistrovské soutěži obsadil 5. místo, když se od sestupu zachránil až v posledním zápase v Libni. V soutěži 4x zvítězil a 6x byl poražen. Přeborníkem okresu se stalo mužstvo Sokola Veltrusy před Libní a Libčicemi. Na tomto výsledku se podílela velká fluktuace hráčů (pracovní vytížení) a i častá zranění. Další nevýhodou v loňské sezoně byl i nevyhovující stav antukového kurtu, kde se kvůli nedostatku vody nemohlo v letních měsících ani trénovat. Tato situace se nyní podstatně změnila díky tomu, že do rámce rekonstrukce základní školy v Davli byla zařazena i rekonstrukce antukového hřiště v areálu TJ. V rámci této akce, pak bylo provedeno rozšíření kurtu (34 x 18 m), nové oplocení, nové konstrukční vrstvy včetně antuky (o ti. 40 cm) a přívod vody z Vltavy až do prostoru kurtu. Hřiště nyní po jarní úpravě bude možno využívat nejen na nohejbal, ale i na tenis.

Dne 26. listopadu 2005 uspořádal oddíl nohejbalu TJ Slavoj Davle turnaj trojic v nové sportovní hale. Turnaje se zúčastnilo 10 trojic a měl velmi dobrou sportovní úroveň. Zvítězila v něm trojka nohejbalového oddílu Radotín (hraje 1. tř. pražského přeboru) před Skochovicemi, Davlí a Pikovicemi.