Rozlosování 2019

V sobotu 23.3. proběhla v Libni zahajovací schůze dalšího nového soutěžního ročníku nohejbalových soutěží na Praze-západ. Letos budeme mít v přeboru opět sedm týmů jako vloni. To znamená, že vždy jedno družstvo bude mít v aktuálním kole volno. Změny ve složení týmů jsou následující. Do kraje od nás nikdo neodešel. Naopak z kraje se vrací Nová Ves. Nová Ves vytvoří dokonce dvě družstva. A tým se vrací z kraje k nám do přeboru a zbrusu nový tým B bude startovat v nižší soutěži. Osnice C a Osnice B se opět sloučí do jednoho týmu pod názvem Osnice C. Z nižší soutěže postoupili Neratovice. Sestupující tým Dobřichovice pro letošní sezónu přerušuje svoji účast pro nedostatek hráčů.

 

V nižší soutěži máme navíc již kromě zmíněné Nové Vsi B, nově přihlášený tým Mokrovraty. Dále se do soutěže po dvouleté pauze přihlásila opět Březová. V této soutěži bude letos startovat 8 týmů.

 

Nadále platí loňská změna uzavřených soupisek. Soupisku lze aktualizovat pouze do začátku prvního kola. Poté lze doplnit hráče na soupisku až o prázdninové pauze.  

 

Přebor trojic se bude konat v Libni 8.5. a přebor dvojic bude v Mníšku pod Brdy 22.6.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.