9. kolo 2014 – zápas s Březovou A

Odvetné utkání s Březovou A jsme hráli venku. Doma jsme vyhráli 5:2 a dnes jsme výsledek opět zopakovali. Znovu jsme dokázali bodovat hned v první trojici a po jasném výsledku jsme získali první bod. Druhý bod pro nás měli hned získat Martin s Milanem ve dvojkách, ale bohužel ve třech setech prohráli. V prvním setu daroval Milan soupeři 4 body zkaženými podáními. Druhý set nám vyšel, ale ve třetím setu kluci nedokázali na druhý set navázat a opět našimi chybami jsme rozhodující set ztratili. Ve druhých dvojkách Jarda s Liborem přetlačili soupeřovu dvojici po bojovném výkonu a ujali jsme se opět vedení v zápasu 2:1. Následovala vložená trojice, která připomínala svým průběhem zápas naší první dvojice. První set jsme prohráli, druhý jednoznačně vyhráli a bohužel ve třetím opět prohráli, také jednoznačně. Srovnáno na 2:2. Od té to doby jsme bodovali už jenom my. Překvapivě snadno vyhrála naše druhá dvojice Jarda s Liborem nad soupeřovou první dvojicí ve dvou setech. Soupeř uhrál pouze osm bodů. Naše vítězství dokonali Martin s Milanem, kteří nedali soupeři v posledních dvojicích rovněž šanci. Tentokrát získal soupeř ve dvou setech pouhých 6 bodů. Celkové vítězství jsme potvrdili v posledních trojicích. Dneska výborně zahráli obě dvojky Libor s Jardou. Martin podal svůj standardní výkon. Milan se trápil v jedné dvojici, jinak odehrál rovněž svoji hru. Příští sobotu hrajeme doma s Libní B.

Ostatní dnešní zápasy. Domácí Libeň B vrátila porážku Dobřichovicím z prvního kola soutěže tím samým výsledkem, tedy 6:1. A domácí Vestec nedokázal ani v osmém zápase bodovat a podlehl Libni A 1:6. Osnice C měla volno.